Laden Evenementen

« Alle Evenementen

DAG VAN DE STILTE • yogawandeling in het Zammelsbroek

17 oktober • 09:00 - 11:00
€5

Sara van Yoga Natuurlijk gaat met je op pad in het Zammelsbroek. Ze laat je via yogaoefeningen connecteren met jezelf en met de natuur die er in volle verandering is.

Voor deze yogawandeling vertrek je aan een plek met een lang verhaal: de Sint-Dimpnakapel. Hier zou Sint-Dimpna nog in een kluis hebben gewoond. Het hele verhaal ontdek je ter plaatse. Tijdens je wandeling tussen Zammel en Oosterlo zie je erfgoed op de Calvarieberg en passeer je langs de infoplek van de Sigmawerken. Want één ding is zeker: het landschap is hier in volle verandering.

Deelnameprijs: 5 euro
Inclusief drankje nabij de immer mystieke waterput aan de kapel.

Inschrijven via sara@yoganatuurlijk.be

Deze activiteit van Yoga Natuurlijk i.s.m. Agentschap Natuur en Bos kadert binnen Landschap van Stilte. Dit is het programma van Landschapspark de Merode rond de Dag van de Stilte.

 

          

Details

Organisatoren

  • Landschapspark de Merode
  • Agentschap Natuur en Bos

Locatie